LED TABELA KAYAN YAZIDA KALİTENİN ADRESİ
LED TABELA KAYAN YAZIDA KALİTENİN ADRESİ

Birden fazla renk seçeneği ve yedi renk birden kullanabildiğiniz RGB tabela seçeneğiyle LED tabela kayan yazı ürünleri ledtabela.net adresinde sizleri bekliyor!

Devamını Oku
Kırmızı Kayan Yazı LED Tabela
Kırmızı Kayan Yazı LED Tabela

Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek veya marka bilinirliğini arttırmak için birçok reklam seçeneği olmasına rağmen son yıllarda açık hava reklamcılığında en fazla kayan yazı LED tabelalar kullanılmaya başlamıştır.

Devamını Oku
Küresel Çip Krizi
Küresel Çip Krizi

Covid 19 salgını ile üretimde başlayan yavaşlama küresel çip krizine neden oldu. Kriz birçok sektörde üretimi neredeyse durma noktasına getirdi. Otomobilden bilgisayara, buzdolabından cep telefonuna günlük hayatta kullandığımız bir çok üründe kullanılan mikroçipler aynı zamanda led ekran üretiminin ana malzemesi olan led paneller, led kontrol kartları ve led adaptörlerde de kullanılmaktadır. Çip fabrikalarında üretimin yavaşlaması arz talep dengesini bozmuş oldu.

Devamını Oku
64 cm x 96 cm Çift Taraflı Cnc Kasa
64 cm x 96 cm Çift Taraflı Cnc Kasa

64 cm x 96 cm ölçülerinde yapılacak olan kayan yazı led tabelalarda kullanılan çift taraflı cnc kasa 1 mm dkp sacdan üretilmektedir. Lazer kesim Cnc kasalar birbirlerine birleştirilebilen modüler bir sisteme sahiptir. 16 x 32 ölçülerinde ki bütün led panellere uyumlu ve IP 67 yalıtım standartı bulunmaktadır. Tabelanın uzun ömürlü olması ve hava koşullarına göre paslanmalara karşı elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Devamını Oku
64 cm x 96 cm Taraflı Cnc Kasa
64 cm x 96 cm Taraflı Cnc Kasa

64 cm x 96 cm Ölçülerinde yapılacak olan kayan yazı led tabelalarda kullanılan tek taraflı cnc kasa 1 mm dkp sacdan üretilmektedir. Lazer kesim ile üretilen Cnc kasalar birbirlerine birleştirilebilen modüler bir sisteme sahiptir. 16 x 32 ölçülerinde ki bütün led panellere uyumlu ve IP 67 yalıtım standardı bulunmaktadır. Tabelanın uzun ömürlü olması ve hava koşullarına göre paslanmalara karşı cnc kasalar elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Devamını Oku
64 cm x 128 cm Çift Taraflı Cnc Kasa
64 cm x 128 cm Çift Taraflı Cnc Kasa

64 cm x 128 cm Ölçülerinde yapılacak olan kayan yazı led tabelalarda kullanılan çift taraflı cnc kasa 1 mm dkp sacdan üretilmektedir. Lazer kesim Cnc kasalar birbirlerine birleştirilebilen modüler bir sisteme sahiptir. 16 x 32 ölçülerinde ki bütün led panellere uyumlu ve IP 67 yalıtım standartı bulunmaktadır. Tabelanın uzun ömürlü olması ve hava koşullarına göre paslanmalara karşı elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Devamını Oku
32 cm x 96 cm Beyaz Kayan Yazı
32 cm x 96 cm Beyaz Kayan Yazı

Gelişen teknoloji ile birlikte iş yerlerinin tabela uygulamaları da değişerek sabit tabelalar yerine güncellenebilen daha fazla dikkat çeken led tabelalar kullanılmaya başlamıştır. Kayan Yazı tabelaların programlanabilir olması, enerji tasarrufu, üzerindeki yazıların değiştirilebilmesi ve özellikle de dikkat çekiciliği arttırması en önemli tercih sebeplerindendir. 16 x 32 led panellerden oluşan 32x96 Beyaz kayan yazı tabelanın yatayda 140° dikey de ise 120° görünürlük açısı vardır.

Devamını Oku
48 cm x 96 cm Tek Taraflı Cnc Kasa
48 cm x 96 cm Tek Taraflı Cnc Kasa

48 cm x 96 cm Ölçülerinde yapılacak olan kayan yazı led tabelalarda kullanılan tek taraflı cnc kasa 1 mm dkp sacdan üretilmektedir. Lazer kesim ile üretilen Cnc kasalar birbirlerine birleştirilebilen modüler bir sisteme sahiptir. 16 x 32 ölçülerinde ki bütün led panellere uyumlu ve IP 67 yalıtım standartı bulunmaktadır. Tabelanın uzun ömürlü olması ve hava koşullarına göre paslanmalara karşı cnc kasalar elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Devamını Oku
32 cm x 96 cm Çift Taraflı Cnc Kasa
32 cm x 96 cm Çift Taraflı Cnc Kasa

32 cm x 96 cm Ölçülerinde yapılacak olan kayan yazı led tabelalarda kullanılan çift taraflı cnc kasa 1 mm dkp sacdan üretilmektedir. Lazer kesim Cnc kasalar birbirlerine birleştirilebilen modüler bir sisteme sahiptir. 16 x 32 ölçülerinde ki bütün led panellere uyumlu ve IP 67 yalıtım standartı bulunmaktadır. Tabelanın uzun ömürlü olması ve hava koşullarına göre paslanmalara karşı elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Devamını Oku
96 cm x 153.6 cm Çift Taraflı P6 Led Ekran
96 cm x 153.6 cm Çift Taraflı P6 Led Ekran

En yakın izleme mesafesi 10-15 metre olan P6 dış mekan led panellerin ölçüleri 19.2 cm x 19.2 cm olması nedeniyle yapılacak olan led ekranın bu ölçülerin katları olması gerekmektedir. P6 Led paneller ile yapılan led ekranlarda ürün tanıtım videolarını ve ürün görsellerini başarılı bir şekilde yansıtabilir aynı zaman da parlaklığının yüksek olması ile de dikkat çekiciliği arttırabilir. Smd 27 x 27 ledlerden oluşan P6 led panellerin çözünürlüğü 32 x 32 pikseldir.

Devamını Oku
32 cm x 96 cm Kırmızı Kayan Yazı
32 cm x 96 cm Kırmızı Kayan Yazı

Gelişen teknoloji ile birlikte iş yerlerinin tabela uygulamaları da değişerek sabit tabelalar yerine güncellenebilen daha fazla dikkat çeken led tabelalar kullanılmaya başlamıştır. Kayan Yazı tabelaların programlanabilir olması, enerji tasarrufu, üzerindeki yazıların değiştirilebilmesi ve özellikle de dikkat çekiciliği arttırması en önemli tercih sebeplerindendir. 16 x 32 led panellerden oluşan 32x96 Kırmızı kayan yazı tabelanın yatayda 140° dikey de ise 120° görünürlük açısı vardır.

Devamını Oku
Hd - C35C Led Ekran Kontrol Kartı
Hd - C35C Led Ekran Kontrol Kartı

Dikeyde 480 piksel yatayda ise 640 piksel destekleyen Hd-C35c led ekran kontrol kartının üzerinde 10 adet bütünleşik Hub75/E çıkış bulunmaktadır. 1/4 - 1/8 - 1/16 -1/32 tarama desteği bulunan Hd-C35c Led ekran kontrol kartının haberleşme şekli ethernet veya usb ile yapılmaktadır. 256 - 65536 Gri seviye desteği bulunan ve Hd Player yazılımı ile kullanılan Hd-D35 Led kontrol kartı ile video ve resimlerinizi oynatabilir animasyonlar ekleyebilirsiniz.

Devamını Oku