Kayan Yazı LED Kontrol Kartları
Kayan Yazı LED Kontrol Kartları

Kayan yazı LED tabelalarda kullanılan kontrol kartları, panel kapasitesine ve soket girişlerine göre değişiklik göstermektedir. Panel kapasitesi için iki sıralı (üst üste iki LED panel), dört sıralı (üst üste dört LED panel), sekiz sıralı (üst üste sekiz LED panel) gibi modeller mevcuttur. Soket tipine göre ise USB, RS-232, Ethernet (CAT6) ve Wi-fi şeklinde çeşitli modeller mevcuttur.

Devamını Oku
EN ÇOK SATAN HD KONTROL KARTI: HD-C15C
EN ÇOK SATAN HD KONTROL KARTI: HD-C15C

Huidu marka HD kontrol kartlarında en çok satan modellerden birisi olan HD-C15c, 4 GB hafızası ve başarılı malzeme kalitesi ile öne çıkıyor. RGB LED ekranlarda sıkça tercih edilen HD-C15c, 384x320 piksel aralığı ve CAT6 Ethernet portu sebebiyle kullanıcıların en çok tercih ettiği modellerden biri. HD kontrol kartları arasında en iyi fiyat performans ürünlerinden biri olan HD-C15c, 60 dolar fiyatıyla dikkat çekiyor.

Devamını Oku
LEDTABELA.NET'in Avantajları Nelerdir?
LEDTABELA.NET'in Avantajları Nelerdir?

LEDTABELA.NET olarak, LED tabela sektörü için her zaman en yenisini ve en uygununu müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. Önceliğimiz müşterilerimize gerekli çözümleri en hızlı şekilde sunabilmek ve memnun kalacakları bir alışveriş deneyimi yaşatmaktır. Bu sektörde 2009 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, yenilenen marka adımız olan “LEDTABELA.NET” ile yeni web sitemizde hizmetinizde.

Devamını Oku