29 Temmuz 2021, Perşembe
Kırmızı Kayan Yazı LED Tabela

Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek veya marka bilinirliğini arttırmak için birçok reklam seçeneği olmasına rağmen son yıllarda açık hava reklamcılığında en fazla kayan yazı LED tabelalar kullanılmaya başlamıştır.

Kırmızı Kayan Yazı LED Tabela

Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek veya marka bilinirliğini arttırmak için birçok reklam seçeneği olmasına rağmen son yıllarda açık hava reklamcılığında en fazla kayan yazı tabelalar kullanılmaya başlamıştır. Standart led panellerden yapılan kayan yazılar tek taraflı veya çift taraflı olarak kullanılabilmektedir. Kayan yazı tabelaları diğer tabelalardan ayıran en büyük özelliği istenildiği zaman güncellenebilmesidir.

Gelişen ve değişen teknoloji ile beraber iş yeri tabela uygulama şekilleri de değişmiştir. Programlanabilir olması, enerji tasarrufu ve özellikle de dikkat çekiciliği arttırması nedeniyle son zamanlarda led tabelaların kullanımı artmıştır. Kırmızı kayan yazı veya kayan yazı led tabela olarak da adlandırılan bu yeni sistemde tabelaya aylık, haftalık ve günlük programlar yapılabilmekte günün istenilen saatlerine istenilen tanıtımlar eklenebilmektedir.

Kayan yazı tabelalar sabit yazı veya kayar yazı tabela olarak da kullanılabilmektedir. Tabelanın boyutlarına göre jpeg resimler ile gif animasyonlarda yansıtılabilir. Kayan yazı led tabelalar iş yerinizin konumuna göre tek taraflı veya çift taraflı kayan yazı olarak yapılabilmektedir. 16 cm yükseklik ve 32 cm genişliği bulunan P10 led panellerden oluşan kayan yazı led tabelalar istenilen ölçülerde yapılabilen modüler sistemlerdendir.

Kayan yazılarda kullanılan P10 Led panellerin çalışma ömrü 100.000 saat yani yaklaşık 11 yıldır. Led Panellerin görüntü açısı dikeyde 120° yatayda ise 140° dir. Kayan yazıları oluşturan P10 panellerin sıcaklık yağmur ve soğuk hava koşullarına dayanaklı olarak üretilmesi led tabelanın kullanım ömrünü arttırmaktadır.

Görsel hafızanın daha kalıcı olduğu düşünüldüğünde kayan yazı led tabelalar görsel hafızaya ulaşmakta ve daha kalıcı etkiler bırakmaktadır. Değişik animasyonlar ile sürekli yanan led ışıklar daha fazla dikkat çekmektedir. Yüksek ışık şiddetine sahip olması nedeniyle kayan yazı led tabelalar gece olduğu kadar gündüz de etkisini göstermekte ve firmanıza 24 saat reklam imkanı sağlamaktadır.

Bir çok sektörde kullanılabilen kayan yazı fiyatlarını görmek istediğiniz ölçü ve renkleri seçerek sipariş verebilmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.ledtabela.net/kayan-yazilar