11 Aralık 2020, Cuma
64 cm x 96 cm Taraflı Cnc Kasa

64 cm x 96 cm Ölçülerinde yapılacak olan kayan yazı led tabelalarda kullanılan tek taraflı cnc kasa 1 mm dkp sacdan üretilmektedir. Lazer kesim ile üretilen Cnc kasalar birbirlerine birleştirilebilen modüler bir sisteme sahiptir. 16 x 32 ölçülerinde ki bütün led panellere uyumlu ve IP 67 yalıtım standardı bulunmaktadır. Tabelanın uzun ömürlü olması ve hava koşullarına göre paslanmalara karşı cnc kasalar elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

64 cm x 96 cm Taraflı Cnc Kasa

Bilgisayar ortamında AutoCAD çizim programı ile tasarımı yapılan kayan yazı CNC kasaların lazer kesiminden sonra büküm ve kaynak işlemi yapılmaktadır. Ardından hava şartlarından etkilenmemesi ve paslanmaları önlemek için Cnc kasalar elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. 1 mm Dkp sacdan üretilen Cnc kasalar 16 x 32 ebatlarında ki tüm led panellere uyumlu olarak üretilmektedir. Cnc kasanın üzerinde kontrol kartı bağlantı aparatı ve 5 volt trafo için montaj yeri bulunmaktadır.

Tek taraflı cnc kasalar IP 67 yalıtım standartlarına uygundur.

64 x 96 tek taraflı Cnc kasaya toplam 12 adet led panel montajlanabilmektedir. Kasa ölçüsünün net 64 cm x 96 cm olmasından dolayı zamanla yanına ilave tabela yapılabilir ve görsel olarak herhangi bir sorun oluşturmaz.

64x96 Tek taraflı Cnc kasanın diğer özelliklerini incelemek ve satın almak için https://www.ledtabela.net/urun/70/64x96-cnc-led-tabela-kasasi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

64 x 96 Tek taraflı kayan yazı led tabela satın almak için ise https://www.ledtabela.net/kayan-yazilar sayfamızda ki hesaplama bölümüne bakabilirsiniz.