13 Ekim 2020, Salı
TF-M6U / TF-M6UW Led Kontrol Kartları

Longgreat Electronic Technology tarafından üretilen Tf-M6U ve Tf-M6UW kayan yazı kontrol kartları tek renk P 10 Led panellerde 64 x 2048 piksel veya 96 x 576 pikseli desteklemektedir. Türkçe ara yüzlü Power Led programı ile kontrol edilir. Üzerinde 6 adet hub 12 ve 2 adet hub 08 çıkışı bulunan kayan yazı kontrol kartlarının 2 M Byte hafızası vardır. Tf-M6U Kontrol kartına USB ve RS232 ile Tf-M6UW led kontrol kartına ise hem USB hem de Wi-fi ile veri gönderilebilir.

TF-M6U / TF-M6UW Led Kontrol Kartları

Kayan yazı kontrol kartlarının üzerinde ki Hub 12 çıkışları ile tek renk paneller, Hub 08 çıkışlar ile de çift renk panelleri kontrol edilebilir. Hub 08 çıkışlar kullanılan dönüştürücü ile hub 75 e çevrilebilmektedir. Böylece Rgb Led panellerde de kullanılarak 7 renk oluşturulabilmektedir.

Kayan yazı kontrol kartları Windows destekli tüm yazı fontlarını desteklemektedir. Led tabela ekranını birden fazla bölüme ayırabilir. 50 ‘den fazla efekt seçeneğini bulunan Tf-M6U ve Tf-M6UW Led tabela kontrol kartlarında geri sayım ve ileri sayım sayacı da bulunur.

TF-M6U Led Kontrol kartına veriler USB ve RS 232 ile aktarılırken TF-M6UW karta veriler hem USB hem de Wi-Fi ile gönderilebilmektedir. Kontrol kartının saat ve tarih özelliği kendi üzerinde bulunur. Harici olarak ısı veya nem sensörü de takılabilmektedir.

Tf-M6U Led Kontrol kartının diğer özelliklerini incelemek ve satın almak için;

https://www.ledtabela.net/urun/170/tf-m6ur-led-kontrol-karti

Tf-M6UW Led Kontrol kartının diğer özelliklerini incelemek ve satın almak için;

https://www.ledtabela.net/urun/228/tf-m6uw-led-kontrol-karti

sayfalarımıza bakabilirsiniz.