11 Ekim 2020, Pazar
P10 Sarı Kayan Yazı (Led Tabela)

Kayan yazı tabelaları ürün tanıtımını yapmak, marka bilinirliğini arttırmak ve aynı zamanda görsel hafızaya hitap edebilmek için kullanılan tabela sistemleridir. Kolay güncellenebilmesi, düşük enerji tüketimine ve yüksek verimliliği olması son zamanlarda kayan yazı led tabelaların kullanımını arttırmıştır. Kolay kullanımlı Türkçe programı ve gece gündüz aynı görünürlüğü sağlayabilmesi diğer artı özellikleridir.

P10 Sarı Kayan Yazı (Led Tabela)

Kayan yazı tabelaları p10 led panellerden üretilmektedir. 16 cm yükseliği ve 32 cm uzunluğu bulunan led panellerin çalışma ömrü 100.000 saattir. Herbir p10 panelin üzerinde 512 adet led lamba vardır ve güneş ışığının etkisini azaltarak görünürlüğünü arttırmak için led lambaların ön yüzünde koruyucu maske bulunmaktadır. Led panellerin görünürlük açısı yatayda 140° dikeyde ise maske nedeniyle 120° dir. Led panellerin ölçülerinin 16cm x 32cm ebatlarında olması nedeniyle oluşturulmak istenen tabelanın bu ölçülerin katlarından olması gerekir.

Gece- gündüz aynı dercede yüksek ışık şiddetini sağlayabilen kayan yazı led tabelar afiş veya poster tarzı reklam ürünlerinden daha etkilidir. Kayan yazı led tabelalar akıllı sistem olması nedeniyle yapılacak reklam programlarına ileri tarih ve saat ayarları yapılabilmektedir. Otomatik açılış ve kapanış saatleri tanımlanabilmektedir. Kayan yazı tabelalar görsel hafızaya hitap etmesi nedeniyle akılda kalıcılığı daha fazladır.

Yerinize uygun led tabelanın fiyatını görmek, teknik özelliklerini incelemek ve sipariş vermek için aşağıda ki kayan yazı fiyat hesaplama sayfamızı inceleyebilirsiniz.

https://www.ledtabela.net/kayan-yazilar