7 Ekim 2020, Çarşamba
P10 Rgb Kayan Yazı ( Led Tabela )

Gelişen teknolojinin reklam sektörüne katkısı olarak değerlendirilen kayan yazı led tabelalar hemen her yerde dikkat çekmektedir. Kolay kullanımı sınırsız reklam imkanı ve anlık olarak güncellenebilmesi nedeniyle sabit tabelalara göre daha fazla tercih edilmektedir. İlk zamanlar sadece led ekranlarda kullanılan rgb paneller artık küçük kayan yazı tabelalarda kullanılmaktadır. Rgb Kayan yazıların en büyük farkı ise tüm renklerin aynı noktada kullanılabilmesidir.

P10 Rgb Kayan Yazı ( Led Tabela )

P10 Rgb led panellerle oluşturulan Rgb kayan yazıların diğer kayan yazılardan en büyük farkı bütün renklerin kullanılabilmesidir. Smd Led paneller ile yapılmaktadır ve her bir panelin üzerinde 512 adet led lamba bulunur. 100.000 Saat çalışma ömrüne sahip led paneller yatayda 140° dikeyde ise 120° 'lik görüş açısına sahiptir. P10 Rgb Led paneller de diğer tek renk kayan yazı panelleri gibi 16cm x 32cm ebatlarındadır. Bu nedenle oluşturulmak istenen tabelanın bu ölçülerin katlarından olması gerekir. Rgb Kayan yazılarda firma logosu, resimler veya diğer görseller kendi renklerinde gösterilebilir ve dikkat çekicilik arttırılabilir.

P10 Rgb led panellerin kırmızı ışık şiddeti 1900Mcd - Mavi ışık şiddeti 2000 Mcd ve Yeşil renk ışık şiddeti 3100 Mcd 'dir. Smd 27x27 led kökeni bulunan P10 Rgb led paneller 1/4 tarama ve IP65 yalıtım standartlarına sahiptir. P10 Rgb led panellerin daha detaylı teknik özelliklerini aşağıda ki sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

https://www.ledtabela.net/urun/41/p10-smd-dis-mekan-led-panel 

Firmaların kendi renk tonlarını ve logolarını Rgb kayan yazılarda birebir kullanabilmesi büyük avantaj sağlamaktadır. Gece- gündüz aynı dercede yüksek ışık şiddetini sağlayabilen P10 Rgb led kayan yazılar afiş veya poster tarzı reklam ürünlerinden daha etkilidir. Rgb kayan yazı led tabelaya her biri farklı animasyon, farklı renk ve farklı animasyonlar ile programlar yapılabilir. Kayan yazı led tabelaların akıllı sistemler olması nedeniyle yapılacak reklam programlarının ileri tarih ve saat ayarları yapılabilmektedir. Otomatik açılış ve kapanış saatleri tanımlanabilmektedir.

Görsel hafızaya hitap etmesi nedeniyle özellikle Rgb kayan yazıların akılda kalıcılığı daha fazladır. Rgb Kayan yazı led tabelalarda tek taraflı veya çift taraflı olarak üretilebilmektedir.

Kendi yerinize uygun ölçülerde ki Rgb kayan yazının fiyatını hesaplatmak ve sitem üzerinden sipariş verebilmek için aşağıda ki sayfamızı inceleyebilirsiniz.

https://www.ledtabela.net/kayan-yazilar